E-shop

Prihlásení užívatelia

Užívateľ

Heslo

Zaregistrujte sa.

Hlavná stránka > Eshop > Ponuka

Ponuka

MICRO A WINTER SENSE

MICRO SENSE: Nový materiál vysoko funkčný a mechanicky odolný, príjemný na nosenie ako prvá prádlová vrstva.Nový materiál spája dokonalé vlastnosti dvoch funkčných vlákien - polypropylénu (vo vnútri) a polyesteru. Ideálny úplet pre celoročné použitie. Príjemný na dotyk, rýchly odvod vlhkosti a antibakteriálna úprava STOP bacteria.

WINTER SENSE: podobn ako u letného materiálu  Micro sense sme sa spoľahli na kombináciu materiálov  Polypropylen ( vnútri) a polyesteru. To všetko je doplnené elastickým polyasmidovým vlákonom. Vďaka svojej hrúbke  sa dá využiť ako prvá ale aj ako druhá vrstva samozrejme. Oblečenie je dostatočne hrejivé a pružné a hlavne príjemné . Väčšiu ochranu proti zápachu  zaisťuje antibaktriálny úprava STOP BACTERIA.

DRY FAST

DRY FAST classic: je práíjemný materiál s jedinečným systémom regulácie teploty a vlhkosti.  

MELANGE

Funkčnosť a štýl sú v prípade tejto kolekcie prepojené v dokonalej simbióze. Vďaka vysokému podielu polyesteru je táto trendy rada vhodná pre všetky druhy športových aktivít. Rýchloschnúci , odolný a nekrčivý materiál, ktorý je zároveň pružnejší vďaka pridanému elastanu, zaručuje maximálne pohodlie pri každom vašom pohybe.  NOVINKA !!!

EKO - BAMBUS

Nová kolekcia oblečenia s 2/3 podielom bambusového  vlákna je špičkovým  príkladom využitia prírodných vlákien pre športové oblečenie.  Bambusové vlákno  je samo o sebe antibakteriálne, antialergické a antistatické. Vďaka svojej hydrofílii dokáže rýchlo absorbovať pot z pokožky a odviesť ho do ovzdušia. Úplet je priedušný a má nižšiu tepelnú vodivosť. Pocitovo je o niekoľko stupňov chladnejší  ako iné materiáli. Je vhodný do teplého prostredia. prídavok TENCELU  a SPANDEXU robí úplet odolný a pružný.

Nezávislá recenzia autora Pavla Hrehu na www.hiking.sk

Model zo sezóny 2011/12 mal problém s potlačou, ktorá po niekoľkých praniach začala odpadávať v dôsledku elastického materiálu. Kolekcia na sezónu 2012/13 má tento problém vyriešený inou potlačou, ktorá je odolnejšia aj pri tlači na elastický materiál.

 

 

TECNOSTRETCH

Technický flís, ktorý sme dostali pridaním elastanu, počesaním zvnútra a športovo elegantným hladným povrchom.

Vďaka elastanu a prepracovaným strihom dokonale sadne takmer na každý typ postavy. Strihy sú trochu viac vypasované no práve vďaka elastanu neprekážajú v akomkoľvek pohybe. Využitie nájde od voľnočasových aktivít cez kávičkové a pivkové posedenie na terase až po vysokohorskú turistiku nevynímajúc prívržencov jaskyniarstva a bungee skokanov, prípadne iných adrenalínových expertov.

TECNOSTRETCH UNDERWEAR

Technostretch  Underwear /TU

Úplet s rovnakej rodiny materiálu - roky preverenej značky Tecnostretch. Teraz ale v tenšej verzii, ktorá je určená ako prvá či druhá vrstva zimného funkčného prádla. Výrobok je dostatčne pružný , výborne odvádza vlhkosť a rýchlo uschne. Zároveň ideálne udržuje telesné teplo.

A v neposlednej rade je veľmi príjemný na dotyk. 

FITNESS

Ťažko na cvičisku , ľahko na bojisku. Aj pri aktívnom odpočinku, kedy nejde až tak o sekundy, metre či dni výkonu , si človek rád užije kvalitné vybavenie. A preto je tu kolekcia oblečenia pre náročný i pohodový tréning žien a mužov  každého veku i športového vyznania.  Kolekcia FITNESS je športové oblečenie v prvom rade určené pre milovníkov indoorového pohybu. Okrem povinnej funkčnosti je dôraz kladení aj na pohodlie a nezabúdame však ani na pozitívny vizuálny efekt na okolie. Skvelé oblečenie aj  kolieskové korčule , kolobežky , fitnes a všetko čo by ste k totmuto oblečeniu otrebovali nájdete na  http://www.dotsport.sk/Produkty/722/in-line-a-fitness

OBLEČENIE NA BEŽKY

Kvalitné oblečnie by  vám nemalo chýbať  či už robíte bežeckké lyžovanie ako hobby alebo profesionálne. Nájdete tu všetko čo bežkár potrebuje. 

BIKE STUFF

Jazda na bicykli prináša okrem cestného lišaja , kŕčov a hmyzu na zuboch  aj mnoho pozitív. Veľakrát  až toľko, že ľudia trávia na bicykli  väčšinu  svojho času.  A aj pre takých nadšencov dvoch kolies ponúkame sortiment bikovej kolekcie. Všetko čo potrebuje rekreačný aj extrémny vyznávač tohto športu od návlekov na nohy a ruky až po neprefúkavé vrchné bundy.

OUTDOOR STUFF

Oblečenie na prechádzku lesom za každého počasia. Patrí sem hromada kvalitných  bavlnených tričiek, ktoré sa vďaka elastanu lepšie nosia a vydržia dlhšie nepokrčené, nohavice, košele a softshellové komplety.V tejto kolekcii nájdete aj  pohodové mikiny z materiálu Infusion, ktorý je z rubu jemne počesaný a s 18% spandexu pružne pohodlný.

RUNNING STUFF

Behanie je sám o sebe skromný šport. V podstate stačí len dobré topánky a dobré oblečenie. Lepší bežci nosia ešte vynikajúce  hodinky, tí horší zasa drobné na taxík.   Aj naša kolekcia je skromná i keď pre bežcov poskytuje na oblečenie v podstate všetko čo pre beh potrebujú.

K  tomuto športu však treba aj skvelú obuv  a tú si môžte zadovážiť na http://www.dotsport.sk/Produkty/821/bezecka%2c-fitness-obuv

DETI

Či chceme - či nechceme naše ratolesti sa nabehajú často viac ako my dospelí. Občas zabúdame, že naše problémy  s chrbátom, kolenami...,  pramenia z našeho detského obdobia, keď sme behali po stanici v Tatranskej Lomnici a čakali kým mamina s ocinom, tetou Milkou a ujom Palom zaviažu šnúrky ostatým deťom a vychystajú nás na cestu. Potom, taký upachtení,  sme sa konečne vydali na túru a pot, ktorý  fajne zostal vysieť v bavlnenom tričku a flanelke nás na Skalnatom plese príjemne chladil aj pri 13 stupňoch. Povedzme si otvorene, komu z nás to vtedy vadilo a myslel na to, že môže prechladnúť. Preto sa oplatí myslieť aj na zdravie a pohodu našich detí, keď sa už toľko snažíme, aby neskončili v 14-tich v krčme bez zmyslu života. Veľkosti 116, 128, 140, 152 a 164 oblečú každý z Vašich pokladov.

 

PONOŽKY

Naše ponožky sú navrhnuté tak, aby splňovali tie najnáročnejšie požiadavky kladené na tento druh odievania. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré v svojej spojitosti zabezpečujú pohodlie, dokonalosť v odvode vlhkosti, perfektnú tepelnú izoláciu a dlh

RUKAVICE

Istá ruka je polovica úspechu, to je bez debát. Pamätajúc na to Vám prinášame  sadu rozličných športovných aj oudoorových funkčných rukavíc.

DOPLNKY

Sú aj také partie vášho tela, ktoré vyžadujú pozornosť pri rôznych aktivitách. Každá časť si zaslúzi, aby sa jej podľa potreby venovala určitá starostlivosť. Preto vám ponúkame kolekciu vhodných doplnkov k športovému prádlu a oblečeniu.l

HEY - Pracie a impregnačné prípravky + LAVIT

Nemecká značka pracích, ošetrovacích a impregnačných prípravkov pre výrobky technického obliekania.

 

Nákupný košík: 0,00 €

Vyberte si nižšie

  Muži Ženy Deti
Prvá vrstva Spodné prádlo (17) Spodné prádlo (22) Spodné prádlo (0)
Bez rukávu (16) Bez rukávu (24) Bez rukávu (3)
Krátky rukáv (43) Krátky rukáv (47) Krátky rukáv (8)
Dlhý rukáv (37) Dlhý rukáv (37) Dlhý rukáv (8)
Spodky dlhé (14) Spodky dlhé (12) Spodky dlhé (7)
 
Stredná vrstva Mikiny, flísky a vesty (29) Mikiny, flísky a vesty (29) Mikiny, flísky a vesty (9)
 
Vrchná vrstva Bundy a vrchné vrstvy (32) Bundy a vrchné vrstvy (28) Bundy a vrchné vrstvy (3)
Nohavice (49) Nohavice (42) Nohavice (5)
 
Ostatné Ponožky (29) Ponožky (29) Ponožky (11)
Doplnky (32) Doplnky (35) Doplnky (9)

Športy
  Atletika (347) Hokej (88) Loptové športy (263)
  Cyklistika (393) Lyže (357) Vodácké športy (233)
  Turistika (585)   Všeobecné (653)

Štandartný výpis
  Prehľad kolekcií Horúce novinky Výpredaj